Educació
Infantil
Educació
Primària
Educació
Secundària
Cursos
de Català
Cicles Formatius
i GES
Punts de venda
Cerca de punts de venda
Localitza el teu punt de venda més proper.
Librería Central
Corona de Aragón, 40
50009 Zaragoza
Tel.: 97 635 41 63
info@libreriacentral.com
Librería General
Paseo Independencia, 22
50004 Zaragoza
Tel.: 97 622 44 83
comercial@libreriageneral.es
Librería Hechos y Dichos
Carmen, 26
50004 Zaragoza
Tel.: 97 621 04 87
almacen@hechosydichos.com
Librería Maya
Galán Bergua, 30
50010 Zaragoza
Tel.: 97 632 04 42
libreriamaya@libreriamaya.com
Librería Siglo XXI
Celso Emilio Ferreiro, 12
50017 Zaragoza
Tel.: 97 630 00 60
siglo21@infonegocio.com
Librería Urretxindorra
Iparragirre, 26
48011 Bilbao
Tel.: 94 443 48 07
ipagirre-testua@elkar.com
Librería Argales
Argales, 15
47013 Valladolid
Tel.: 98 322 64 65
ABACUS - València
C. Don Juan de Austria, 4 (Boulevard Austria)
46002 Valencia
Tel.: 96 380 16 55
valencia@abacus.es
Librería Área
Ciudad Escolar s/n
44003 Teruel
Tel.: 97 860 50 66
papeleriaarea@telefonica.net
Librería Escolar de Teruel
Mariano Muñoz Nogués, 3
44001 Teruel
Tel.: 97 860 16 78
libescolar@hotmail.com
Xeres, SL
Sevilla, 20
43001 Tarragona
Tel.: 97 721 69 68
xeres@tinet.fut.es
Llibreria La Cometa
Doctor Fleming, 5
43330 Riudoms
Tel.: 97 785 10 27
Llibreria La Capona
Gasòmetre, 41-43
43001 Tarragona
Tel.: 97 724 12 33
lacapona@llibrerialacapona.com
Coop. Estudiantil Catalana del IES Baix Camp
Jacint Barrau, 1
43201 Reus
Tel.: 97 731 59 09
coopbaixcamp@eresmas.com
Llibreria Bonell Solsona, SA
Tossa de Mar, 22
08720
Tel.: 93 890 34 48
bonell@millorsof.es
Llibreria Josmar
Ctra. de Valls, 63
43700 Vendrell (El)
Tel.: 97 766 38 86
josmar_llibreria@msm.com
Llibreria J. Mitjans
Dr. Robert, 28
43700 Vendrell (El)
Tel.: 97 766 08 25
jmitjansllibres@telefonica.net
Papereria Martí, SL
Raval, 41-43
43376 Poboleda
Tel.: 97 775 73 27
comercial@papereriamarti.com
ABACUS - 43
C. Gasòmetre, 32
43001 Tarragona
Tel.: 97 725 09 58
tarragona@abacus.es
Llibreria Jepi, SCP
Pl. Pau Casals, 16
08770
Tel.: 93 891 23 57
jepi@inicia.es
Astorga Bazar, S.L.
Astorga, 35
43205 Reus
Tel.: 97 777 27 88
Librería Las Heras
El Collado, 38
42002 Soria
Tel.: 97 521 14 47
jealonso@lasheras.net
Librería Tagore
Avda. Ciudad de Chivas, 28
41019 Sevilla
Tel.: 95 451 89 95
Crisol
Afán de Ribera, 133
41006 Sevilla
Tel.: 95 463 18 57
Librería los Bermejales
Colonia, 2
41012 Sevilla
Tel.: 95 423 71 53
1 de 7
Paraula clau
Província
Població
On som
L’equip humà de Castellnou Edicions està repartit en diferents seus: la seu editorial, les tres seus comercials i la seu logística.
Punts de distribució
Les llibreries que vulguin disposar dels llibres i materials de Castellnou Edicions es poden posar directament en contacte amb els nostres distribuïdors.
Etapes educatives
Catàleg
Espai professors
Espai alumnes
Notícies
Cercador